Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Mikołajkowy Mecz Koszykówki za nami

Reprezentacja Kibiców Koszykówki lepsza od Elektrobud-Investment ZB Pruszków w Mikołajkowym Meczu Koszykówki na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Pruszkowie.

Wzmocniona Dominikiem Czubkiem, Pawłem Czosnowskim, Marcinem Matuszewskim, Andrzejem Paszkiewiczem oraz Michałem Spychałą Reprezentacja Kibiców Koszykówki wygrała 89:83. Drużynę do zwycięstwa poprowadził trener legenda Jacek Gembal.

Tego dnia nie wynik spotkania był jednak najważniejszy. W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Pruszkowie serdecznie dziękujemy za pieniądze wrzucone do puszki „100 groszy na 100 lat TPD”. Zebrane środki pozwolą na dokończenie remontu placówki TPD przy ul.Księcia Józefa 1, która będzie Ośrodkiem wsparcia rodziny z programem socjoterapii dla rodzin.

Dziękujemy również za przyniesione do Hali Znicz słodycze. Łącznie były to dwa kosze na koszykarskie piłki.

W przerwach między kwartami odbyły się konkurs rzutu z połowy boiska, w którym uczestniczyli: Dominik Czubek, Marcin „Rumun” Hess, Roman Janik i Andrzej Kierlewicz.

Minutowy konkurs rzutu za trzy punkty, zakończył się minimalnym zwycięstwem Daniela Nieporęckiego i Mateusza Szczypińskiego, którzy pokonali zasłużonych dla pruszkowskiej koszykówki Dominika Czubka i Marcina Matuszewskiego.

W rzutach wolnych z aktualnymi koszykarzami Elektrobud-Investment ZB rywalizowali również kibice.

Mikołajkowy Mecz Koszykówki stanowił wyśmienitą okazję, dla uhonorowania wieloletniego kapitana Dominika Czubka, którego koszulka z numerem 13 zawisła pod dachem Hali Znicz.

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów i partnerów: Elektrobud-Investment, Miasto Pruszków, Zakładów Farmaceutycznych Unia, Stelman, Korb-Glass, Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, Pizzeria Pesto Pruszków, SQUIB Grupa taneczna.

W Reprezentacji Kibiców zagrali: Dominik Czubek, Hubert Chmielewski, Dariusz Chojnacki, Wojciech Chojnacki, Paweł Czosnowski, Marcin „Rumun” Hess, Marcin Jastrzemski, Bartek Karasiński, Monika Krupka, Marcin Matuszewski, Przemysław Matuszewski, Rafał Natur, Marcin Nowicki, Andrzej Paszkiewicz, Paweł Piwowarek, Paweł Pela, Marcin Rydzki, Mariusz Skokuń, Michał Spychała i Jacek Tarka.