shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Adrian Suliński wraca do Pruszkowa!

Mocnym akcentem zamykamy skład Elektrobud-Investment ZB na sezon 2020/2021. Po wielu latach przerwy naszym zawodnikiem ponownie został wychowanek MKS MOS Pruszków Adrian Suliński!!!

Adrian Suliński debiutował w barwach MKS Znicz Basket w 2007 roku. Miał wówczas 18 lat. W Pruszkowie grał do połowy 2013 roku. W tym czasie rozegrał 174 mecze ligowe oraz 4 w Pucharze Polski. Po wyjeździe z Pruszkowa był zawodnikiem KS Spójni Stargard, BM Slam Stali Ostrów Wlkp., Energa Kotwicy Kołobrzeg i Pogoni Prudnik. Razem z drużyną z Ostrowa Wielkopolskiego wywalczył awans do Energa Basket Ligi, a później na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce spędził sezon.

W minionych rozgrywkach w barwach Pogoni Prudnik rzucał średnio 10,7 pkt, miał 2,6 asysty, 2 zbiórki oraz 0,8 przechwytu na mecz.

Tym samym zamknęliśmy skład na sezon 2019/2020. Wcześniej na grę w Elektrobud-Investment ZB zdecydowali się: Maciej Czemerys, Kamil Czosnowski, Fryderyk Dalkowski, Filip Drewniak, Roman Janik, Michał Kierlewicz, Jakub Pawlak, Bartosz Proczek, January Sobczak, Mateusz Szwed i Krystian Tyszka.