Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Derby Mazowsza są nasze!

Koszykarze Elektrobud-Investment ZB Pruszków lepsi od SKK Siedlce w środowym meczu 4. kolejki pierwszej ligi. Podopieczni Andrzeja Kierlewicza zwyciężyli 75:57, w drugiej połowie dyktując warunki rywalom. 25 punktów dla pruszkowian rzucił Karol Kamiński, który dodatkowo miał 5 zbiórek i 5 asyst.

Podczas niedawnego turnieju Mazovia Cup koszykarze SKK wygrali z Elektrobud-Investment ZB, ale w spotkaniu ligowym to nasz zespół cieszył się po końcowej syrenie. Pierwsza połowa była wyrównana, a wynik często oscylował wokół remisu. Po zmianie stron warunki dyktowali jednak pruszkowianie, którzy na początku trzeciej kwarty trafili trzy trójki i zyskali kilkupunktową przewagę.
Nasz zespół wygrał walkę walkę pod tablicami, wymusił też więcej przewinień, po których wykonywał rzuty wolne. 9 punktów, 7 asyst oraz 5 zbiórek miał w naszym zespole Przemysław Tradecki.
Elektrobud-Investment ZB – SKK 75:57 (23:22, 12:11, 21:10, 19:14)
Punkty dla Elektrobud-Investment ZB: Karol Kamiński 25 (3), Michał Kierlewicz 14 (2), Przemek Tradecki 9 (2), Bartek Ornoch 8 (2), Łukasz Paul 7, Robert Cetnar 6, Marcin Wieluński 6 (1), Wojciech Hałas 0, Daniel Olszewski 0, Hubert Miłak 0, Filip Drewniak 0
Najwięcej dla SKK: Bartosz Wróbel 16, Rafał Król 14, Nikodem Sirjatowicz 8