shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Elektrobud-Investment i Zakłady Farmaceutyczne Unia zostają ze Zniczem Basket

Mimo wyjątkowego i trudnego czasu na naszych wieloletnich sponsorów nadal możemy liczyć! Czwarty sezon z rzędu naszym tytularnym sponsorem będzie Elektrobud-Investment, który współpracę z klubem rozpoczął w 2016 roku. Szesnasty sezon z rzędu zaufały nam też Zakłady Farmaceutyczne „Unia” Spółdzielnia Pracy.

Elektrobud-Investment to rodzinna firma działająca na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań, apartamentów oraz domów. Podobnie jak w latach poprzednich w sezonie 2020/2021 nasz zespół w rozgrywkach ligowych będzie startował pod nazwą Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

więcej informacji o firmie Elektrobud-Investment

Historia Zakładów Farmaceutycznych „Unia” Spółdzielnia Pracy sięga czasów przedwojennych. Wszechstronne możliwości produkcyjne pozwalają Zakładom Farmaceutycznym „UNIA” Spółdzielnia Pracy wytwarzać produkty w wielu postaciach farmaceutycznych takich jak tabletki, płyny, kremy, maści oraz żele.

Od lat na naszych koszulkach meczowych znajduje się nazwa jednego z ważniejszych produktów Unii areozolu do stosowania w jamie ustnej Uniben, który wykorzystywany jest do leczenia miejscowych objawów związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła.

więcej informacji o Zakładach Farmaceutycznych „Unia” Spółdzielnia Pracy