shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Inauguracja sezonu 2019/2020

Wreszcie nadszedł ten dzień. W sobotę 28 września o godzinie 17 Elektrobud-Investment ZB Pruszków rozegra pierwszy mecz sezonu 2019/2020. Rywalem podopiecznych Andrzeja Kierlewicza będzie Polfarmex Kutno.

Z powodu kontuzji na parkiecie nie zobaczymy w sobotę Michała Kierlewicza i Mateusza Stawiaka.

Wszystkich kibiców zapraszamy do Hali Znicz kilka minut przed podrzutem piłki, którego zgodnie z tradycją dokona Prezydent Miasta Pruszków.

Przed rozpoczęciem meczu pamiątkową statuetkę, zaprojektowaną wyłącznie dla Znicza Basket, otrzyma Bartłomiej Ornoch, który podczas ostatniego meczu play-out z Księżakiem Syntex w Łowiczu rozegrał 100. spotkanie w barwach naszego klubu.

To już tradycja, że na nasze mecze przychodzą całe rodziny z dziećmi. Nieletni kibice często rzucali podczas przerw do koszy ustawionych w bocznych sektorach boiska. Z racji wieku z tej formy aktywności nie mogły skorzystać dzieci w wieku przedszkolnym. Dla nich też przygotowaliśmy atrakcje w postaci minikoszy ustawionych w bocznych sektorach hali Znicz oraz słodki poczęstunek.

Mecz umilą występy SQUIB grupa taneczna.

Podczas spotkania prowadzona będzie zbiórka na rzecz chorego Kacpra Pacaka. Liczymy na Wasze gorące serca.

Wszystkich nieobecnych w hali Znicz zapraszamy do objerzenia testowej transmisji w internecie.

Największą niespodziankę pozostawiamy jednak na sam koniec. Mecz z Polfarmeksem rozegramy w całkowicie nowych strojach meczowych.