shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Michał Kierlewicz przedłużył umowę w Pruszkowie

Na trzeci sezon w Elektrobud-Investment ZB Pruszków zdecydował się Michał Kierlewicz. Z powodu kontuzji 21-letni zawodnik nie był zdolny do gry w meczach fazy play-out z Księżakiem Syntex Łowicz, ale w sierpniu będzie do dyspozycji trenera.

Pierwszy raz w Pruszkowie Michał Kierlewicz grał w sezonie 2016/2017, pełnił wówczas funkcję rezerwowego. Z naszego zespołu przeniósł się do grającej w Energa Basket Lidze BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski, z którą sięgnął po wicemistrzostw Polski.

Tuż przed rozpoczęciem minionych rozgrywek grający na pozycji rozgrywającego, rzucającego obrońcy a także skrzydłowego zawodnik powrócił do Hali Znicz i był ważną postacią drużyny.

W pamięci pruszkowskich kibiców zapadło 31 punktów w Siedlcach oraz triple-double (20 pkt, 10 zbiórek i 10 asyst) w Prudniku. Michał Kierlewicz rzucał średnio na mecz 12,3 punktu, miał 4,1 zbiórki oraz 3,3 asysty.

Wcześniej na pozostanie w Pruszkowie na czwarty sezon zdecydował się Robert Cetnar.

Także z poniższą zagadką nasi kibice nie mieli większych trudności. 23-02-2019 to data triple-double Michała Kierlewicza w Prudniu. 5 to numer, z którym u nas grał. Znajdujący się na karcie kier, miał za zadanie naprowadzić na nazwisko koszykarza. Najszybszy był Dariusz Ch. Gratulujemy!