Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Nadal bez wyjazdowej wygranej

Niestety kolejny mecz poza Pruszkowem kończy się dla naszego zespołu porażką. W Słupsku Elektrobud-Investment ZB uległ STK Czarnym 60:80, choć jeszcze w połowie czwartej kwarty tracił do rywali pięć punktów.

Niestety od wyniku 59:54 punkty zdobywali głównie gospodarze, wśród których swoje doświadczenie z parkietów ekstraklasy wykorzystywał Mantas Cesnauskis. Ważnymi zawodnikami byli także grający przez trzy ostatnie lata w Pruszkowie: Adrian Kordalski (14 pkt, 9 zbiórek i 11 asyst) oraz Damian Cechniak (16 pkt i 11 zbiórek).

STK Czarni Słupsk – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80:60 (21:12, 21:19, 17:14, 21:15)

STK Czarni: Cesnauskis 19, Cechniak 16, Kordalski 14, Pełka 11, Wyszkowski 8, Długosz 7, Powideł 3, Seweryn 2.

Elektrobud-Investment ZB: Szwed 16, Kierlewicz 14, Paszkiewicz 9, Cetnar 6, Tradecki 5, Kamiński 4, Hałas 3, Ornoch 3, Olszewski 0, Wieluński 0.