shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Patryk Jankowski przechodzi do Elektrobud-Investment ZB

Patryk Jankowski, który w ostatnim sezonie był mocnym punktem KK Warszawa, został nowym zawodnikiem Elektrobud-Investment ZB Pruszków. 20-latek w przeszłości przez trzy sezony był koszykarzem Trefla Sopot.

Grający na pozycji niskiego skrzydłowego a z konieczności także bliżej kosza Patryk Jankowski na pierwszoligowym szczeblu debiutował w sezonie 2017/2018. Wówczas pełnił funkcję zawodnika rezerwowego. Po spadku KK do drugiej ligi był wyróżniającym się graczem stołecznego zespołu, rzucając średnio 16,8 punktu, zbierając 5,8 piłki oraz notując 1,8 asysty.

To czwarty gracz z talii Andrzeja Kierlewicza, który wystąpi w naszym zespole w nadchodzącym sezonie. Wcześniej na grę w Pruszkowie zdecydowali się Robert Cetnar, Michał Kierlewicz i Mateusz Szczypiński.

 

Jesteśmy Wam winni jeszcze rozwiązanie zagadki. Na zdjęciu po prawej znajdowała się warszawska Syrenka, która znajduje się w logo KK Warszawa. Postać po prawej stronie nawiązywała do św. Patryka. Najszybszej poprawnej odpowiedzi udzielił Marcin H. Gratulujemy!