Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Przegrywamy drugi mecz sezonu

Znicz Basket w drugiej kolejce pierwszej ligi nie sprostał meritumkredyt Pogoni Prudnik, ulegając 66:77. O zwycięstwie gości przesądziła druga kwarta, którą podopieczni Tomasza Michalaka wygrali 26:10.

Podopieczni Marka Zapałowskiego w pierwszej połowie popełnili aż 14 strat, w drugiej tylko cztery, ale nie potrafili już zniwelować strat.

Znicz Basket Pruszków – Meritumkredyt Pogoń Prudnik 66:77 (19:18, 10:26, 16:10, 21:23)

Znicz Basket: Madziar 18, Cechniak 15, Kordalski 15, Szwed 8, Stopierzyński 6, Kierlewicz 2, Tokarski 2, Nieporęcki 0, Ornoch 0.

meritumkredyt Pogoń: Prostak 20, Mordzak 15, Bogdanowicz 14, Mroczek-Truskowski 11, Nowakowski 6, Nowerski 5, Bartkowiak 2, Braszka 2, Moczulski 2, Krawiec 0, Kujon 0.