Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Przegrywamy po walce w Lesznie

Elektrobud-Investment ZB Pruszków nie sprostał w Lesznie drużynie Jamalex Polonii 1912, ale niemal do końca liczył się w walce o zwycięstwo. Ostatecznie pruszkowianie ulegli faworyzowanym rywalom 63:70.

Podopieczni Andrzeja Kierlewicza rozpoczęli od wyniku 9:7, ale w kolejnych minutach przewagę uzyskali gospodarze. Momentami przewaga Jamalex Polonii 1912 wynosiła więcej niż dziesięć punktów, lecz jeszcze przed przerwą nasz zespół zdołał ją zmniejszyć.

Na 3,5 minuty przed końcem po trójce Karola Kamińskiego pruszkowianie objęli prowadzenie 46:45, miejscowi szybko odpowiedzieli jednak punktami, a po chwili powiększyli przewagę. Elektrobud-Investment ZB walczył do końca, ale nie zdołał już zniwelować straty.

Z powodu kontuzji do Leszna nie przyjechał Andrzej Paszkiewicz.

Dużego wsparcia naszej drużynie udzielili zaś na trybunach kibice, którym serdecznie dziękujemy za przybycie do Leszna.

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 70:63 (21:15, 18:18, 13:18, 16:12)
Elektrobud-Investment ZB: K Kamiński 22 (4), R. Cetnar 11 (1), Ł. Paul 10, B. Ornoch 5 (1), P. Tradecki 5 oraz M. Kierlewicz 8, W. Hałas 2, M. Wieluński 0, D. Olszewski 0