Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Przegrywamy w Memoriale Adama Wójcika

W pierwszym dniu Memoriału Adama Wójcika – FutureNet Cup 2018 przegrywamy z FutureNet Śląskiem Wrocław 77:89 i w sobotę o 16:00 gramy z Biofarmem Basket Poznań o 3. miejsce w turnieju.

Do połowy drugiej kwarty wynik oscylował wokół remisu, a momentami nasz zespół miał nawet przewagę. Niestety w drugiej części drugiej odsłony gospodarze uzyskali dziesięciopunktową przewagę, którą potrafili powiększyć po zmianie stron.

FutureNet Śląsk Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 89:77 (20:22, 26:14, 22:20, 21:21)
Punkty dla Elektrobud-Investment ZB: Karol Kamiński 20 (1), Robert Cetnar 14 (3), Łukasz Paul 9, Bartek Ornoch 8 (2), Przemek Tradecki 7 (1), Andrzej Paszkiewicz 5 (1), Hubert Miłak 4, Marcin Wieluński 3, Daniel Olszewski 3, Maciek Cukierda 2, Filip Drewniak 2.
Najwięcej dla FutureNet Śląska: Norbert Kulon 18, Tomasz Żeleźniak 12, Jakub Musiał 12, Karol Michałek 12