Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Biofarm Basket Poznań

Wygrywamy w Poznaniu!

Pierwsze zwycięstwo Elektrobud-Investment ZB Pruszków w sezonie 2019/2020. Podopieczni Andrzeja Kierlewicza w szczelnie wypełnionej hali CitiZen pokonali na wyjeździe Biofarm Basket Poznań 78:69.

Wyśmienite statystycznie spotkanie rozegrał Mateusz Szwed, który rzucił 16 punktów i miał 18 zbiórek, w tym 10 w ataku.

Pruszkowianie w drugiej kwarcie prowadzili już różnicą 19 punktów, ale rywale zdołali wyjść na prowadzenie w czwartej kwarcie. W końcówce nasz zespół zachował jednak zimną krew i zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

15 punktów po przerwie rzucił Mateusz Szczypiński.

Po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją na boisku pojawił się Michał Kierlewicz (7 pkt, 4 zbiórki i 3 asysty).

Biofarm Basket Poznań – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 69:78 (15:23, 15:21, 23:14, 16:20)
Biofarm Basket: D. Bręk 20, Flieger 13, Tomaszewski 10, M. Bręk 8, Rutkowski 8, Krajewski 4, Smorawiński 3, Kleszcz 2, Fatz 1, Marek 0.
Elektrobud-Investment ZB: Szwed 16 (18 zb.), Janik 15, Szczypiński 15, Stawiak 12, Kierlewicz 7, Nieporęcki 7, Cetnar 4, Jankowski 2.