Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Z Wałbrzycha na tarczy

Nadal na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo czeka Elektrobud-Investment ZB Pruszków. W piątek podopieczni Andrzeja Kierlewicza ulegli Górnikowi Trans.eu 51:62 (12:13, 12:14, 18:18, 9:17).

Spotkanie było wyrównane do połowy czwartej kwarty. Wówczas od wyniku 47:46 rywale rzucili jedenaście punktów z rzędu. Tych strat nasz zespół nie zdołał już odrobić.

W naszym zespole na parkiecie pojawili się kontuzjowany wcześniej Andrzej Paszkiewicz oraz Mateusz Szwed, który doznał groźnie wyglądającego urazu podczas starcia z AZS AGH Kraków.

Kolejne ligowe spotkanie pruszkowianie rozegrają w środę (19:00) z Biofarmem Basket Poznań.
Punkty dla Elektrobud-Investment ZB: Karol Kamiński 17 (2), Mateusz Szwed 9, Robert Cetnar 8 (2), Przemek Tradecki 6, Michał Kierlewicz 6, Andrzej Paszkiewicz 3 (1), Bartek Ornoch 2, Marcin Wieluński 0,Wojciech Hałas 0, Daniel Olszewski 0, Łukasz Paul 0.
Najwięcej dla Górnika Trans.eu: Piotr Niedźwiedzki 19 (1) i 18 zbiórek, Rafał Glapiński 15 (2).