shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Zaczynamy sezon 2018/2019

30 września zaczyna się sezon ligowy dla koszykarzy Elektrobud-Investment ZB Pruszków. W pierwszym meczu rozgrywek podopieczni Andrzeja Kierlewicza udają się do Leszna.

Jamalex Polonia 1912 to trzeci zespół poprzedniego sezonu, który w przerwie letniej znaczącą wzmocnił się zwłaszcza na obwodzie. Młodego, lecz jeszcze niedoświadczonego Jakuba Kobela, zastąpił Tomasz Ochońko. Według pierwotnych założeń pochodzącego z Nowego Dworu Mazowieckiego rozgrywającego mieli wspierać Marc-Oscar Sanny, Stanferd Sanny czy także pozyskany latem Adrian Mroczek-Truskowski.

Ochońko na nieco ponad tydzień przed startem ligi nabawił się jednak paskudnej kontuzji kolana, która wyeliminuje go z gry na kilka najbliższych miesięcy. W tej sytuacji awaryjnie pojawił się Karol Kutta. Ważnymi zawodnikami klubu z Leszna są jeszcze Kamil Chanas oraz dobrze znany pruszkowskiej publiczności Adam Kaczmarzyk.

Dla osób, które nie mogą być z nami w niedzielę w Lesznie (początek spotkania 17:00) mamy dobrą informację, mecz będzie można zobaczyć w internecie.